Вторник
13.11.2018
21:06
 
F.O.T.O.at.ua
 
Приветствую Вас Гость | RSSГлавная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [1]
фото в походах [0]
Мини-чат
Наш опрос
сколько вам лет?
Всего ответов: 10
Главная » Статьи » Мои статьи

В ІРПЕНІ СТВОРЮЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКА РАДА
Як покращити своє життя? Це питання ставить собі кожен із нас і шукає на нього свою власну відповідь. Але часто при цьому забуваємо, що вирішувати тільки свої власні проблеми, незважаючи на благополуччя інших співгромадян, неможливо. Зараз, як ніколи, час об'єднатися заради правди, справедливості, благополуччя країни і власних родин. Такою об'єднавчою силою може стати ГРОМАДСЬКА РАДА – неполітична, НАРОДНА сила.

Зараз ми, на жаль, живемо від виборів до виборів, сподіваючись на те, що прийде добрий дядько, наведе порядок і наступить інше життя. Цього не буде, поки ми не зрозуміємо, що влада – це просто гарний або поганий менеджер, і від нас залежить, чи дозволимо ми владі працювати в наших інтересах. Має бути створена така організація місцевого самоврядування, яка існуватиме незалежно від того, хто в даний момент обраний менеджером міста.

Громадська Рада має об'єднати всі громадські організації, які працюють у нашому місті. Саме вони є лакмусовим папірцем економічного й політичного розвитку суспільства, саме вони першими реагують на ті чи інші дії влади й окремих посадовців, динаміку розвитку міста. У кожної громадської організації свої пріоритетні напрямки роботи, ідеологія, напрацювання та пропозиції, але у всіх є спільна мета – реалізація прагнення людей до кращого життя.

Співпраця усіх громадських організацій міста через Громадську Раду - найефективніша форма реального впливу на долю мешканців міста. Вона дозволить чітко контролювати виконання владою передвиборчих обіцянок, дасть оцінку якості її роботи. Але не тільки контроль і критика діючої влади врятує ситуацію. Громадська Рада збиратиме найкращі громадські ініціативи й представлятиме їх у владних структурах, відстоюватиме думку народу по всіх ключових напрямках життя міста. Зокрема, Громадська Рада дозволить вирішувати таке важливе питання, як експертиза проектів рішень влади міста. Якщо працюватиме це громадське об’єднання, значно звузиться коло підстав для прийняття владою таких рішень, які не йдуть на користь громаді.

Влада повинна зрозуміти, що саме через громадські організації та їх об'єднання вона може вибудувати містки для конструктивного діалогу з громадськістю.

Як бачимо, участь громадськості в управлінні державою – це реальна потреба часу. Важливо, щоб державні службовці та органи місцевого самоврядування це зрозуміли, віднайшли час, сили, бажання та мужність підтримати такі ініціативи, не забуваючи, ким вони обрані та для кого мають працювати.

Але ми чудово знаємо і бачимо, що влада не завжди знаходить в собі цю мужність. Вона або взагалі не йде назустріч громадськості, або це відбувається ситуативно чи просто для "галочки". Прикладів можна навести безліч. Це і недостатній рівень прозорості під час прийняття важливих рішень, і часто відсутність інформаційної відкритості та забезпечення доступу до інформації, і формальне ставлення до обговорення з громадськістю певних позицій, і багато іншого.

Громада хоче бути почутою, і вона повинна бути почутою. Громадська Рада має стати одночасно і народним суддею, і адвокатом від громадськості, і ядром найкращих громадських ініціатив. Саме тому Ірпінська міська громадська організація "Підприємці Приірпіння" виступає ініціатором створення Громадської Ради при Ірпінській міській раді.

Ми закликаємо депутатів міської ради проявити мудрість та відповідальність і затвердити запропоноване положення про Громадську Раду. Її створення забезпечить постійну конструктивну участь активних громадян міста в житті Ірпеня.

Громадська Рада – це перевірені часом, обгрунтовані, перспективні ідеї та проекти у вирішенні проблем нашого міста. Вона сприятиме формуванню позитивного іміджу Ірпеня як міста із демократичними формами управління й залученню інвестицій в розвиток міста.

Громадська Рада – це демократичний елемент громадянського суспільства, це вихід на європейський рівень демократії. Тому наша організація «Підприємці Приірпіння» знайшла розуміння й підтримку своїх ініціатив у нових політиків, насамперед Європейської партії України, лідером якої є Микола Катеринчук. Ми прагнемо до європейських стандартів у всіх сферах життя і закликаємо всіх, хто підтримує наші ідеї та починання, приєднуватися до нас. Збудуємо європейське самоврядування в Ірпені разом!

Вадим Анатолійович Сірош,

Ірпінська міська

громадська організація

"Підприємці Приірпіння":

м.Ірпінь, вул.Центральна, 6А

тел.8 (297) 67-152, 53-224

e-mail: mpp-apteka@irpin.com

Категория: Мои статьи | Добавил: shevchenkoa (18.03.2009)
Просмотров: 735 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный хостинг uCoz